Matěj Ryšavý

Ukáži Vám tu správnou cestu, jak dosáhnout vysněné postavy, jak změnit myšlení „loosera“ v myšlení vítěze a budu se snažit Vás vést životním fitness stylem.

Jsem akreditovaný osobní trenér kulturistiky a fitness a několikaletý závodník v kulturistice, reprezentant ČR na ME 2015 v kulturistice, a zároveň bývalý redaktor kulturistického časopisu a internetového magazínu. Díky tomuto několikaletému sbírání zkušeností a informací ze světa fitness a kulturistiky dneska mohu být trenérem řady závodníků a závodnic různých kategorií, a zároveň mentorem a rádcem desítkám klientům pro dlouhodobé spolupráce.

Mým cílem je předávat Vám své několikaleté zkušenosti z oblasti fitness a kulturistiky, a motivovat Vás na cestě za Vašimi cíli. Ukáži Vám tu správnou cestu, jak dosáhnout vysněné postavy, jak změnit myšlení loosera v myšlení vítěze a budu se snažit Vás vést životním fitness stylem.

O mě: Jsem kluk který měl už od mala svoje sny a touhy. Ta největší a nepřekonatelná touha byla v životě něco dokázat. Můžete si pod tím představit cokoliv jen chcete dokázat vy. Narodil jsem se jako snílek, ale nejen jako snílek, nýbrž i jako člověk který si jde za svým a tvrdě maká na tom co v životě chce.  To i přes to že mi život už od mala chystal jednu překážku za druhou, avšak překážky jsem neviděl, protože jsem nikdy neuhnul oči od svého cíle, prostě jsem je přeskakoval, jak mi vstupovali do cesty. A přesně to chci naučit i Vás. Prostě co tě nezabije, to tě posílí!

Věřím, že se mi povede prostřednictvím mých nabízených služeb předat své zkušenosti právě Vám.

Váš
Matěj „HULK“ Ryšavý

  • několikanásobný medailista z Mistrovství Čech
  • několikanásobný medailista různých pohárových soutěží
  • finalista z Mistrovství Evropy 2015 (5. místo)
  • vítěz Extrifit cupu 2019
1 konzultace / trénink 500 Kč
5 konzultací / tréninků 2250 Kč
10 konzultací / tréninků 4500 Kč
20 konzultací / tréninků 8000 Kč