Train like champion

BODYFLEX Fitness je největší a nejmodernější fitness centrum v Hradci
Králové, které splňuje požadavky i těch nejnáročnějších a vyhovuje
začátečníkům i zkušeným sportovcům.
 

Naše fitness je vybaveno stroji z USA (Life Fitness a Hammer Strenght), které jsou světovou špičkou. Nic lepšího už neexistuje.

Vaše cvičení dostane nový rozměr díky unikátní ergonomii a iso-laterálním pohybům, které tyto značky charakterizují. Více zde.

U nás najdete veškeré vybavení od běhacích pásů až po eliptické trenažery. Specialitou jsou dotykové obrazovky v kardio strojích. Vaše cvičení bude zábavnější, než kdykoliv jindy. Všechny kardio stroje disponují nejmodernějšími technologiemi tlumící nárazy při běhu a super tichým chodem. Více zde.

Naše fitness je vybaveno tak, aby jej mohli využívat začátečníci a profesionální sportovci.

Veškeré vybavení je snadno nastavitelné během několik momentů a zvládne jej používat i úplný začátečník. Více zde.

BODYFLEX Nutrition je česká značka doplňků výživy se zaměřením na kvalitu bez kompromisů. Naše produkty jsou určeny zejména těm, kteří to myslí opravdu vážně a za své peníze očekávají špičkovou kvalitu, stravitelnost i chuť. Více zde.

Naše fitcentrum

BODYFLEX Fitness je největší a nejmodernější fitness centrum v Hradci Králové, které splňuje požadavky i těch nejnáročnějších a vyhovuje začátečníkům i zkušeným sportovcům.

Všechny stroje značek Life Fitness a Hammer Strength jsou dovezené z USA a na trhu nenajdete kvalitnější vybavení. Vaše cvičení dostane nový rozměr díky unikátní ergonomii a iso-laterálním pohybům, které tyto značky charakterizují. Další vybavení od značek, Precor, Nautilus, Impulse.

Kardio zóna poskytuje veškeré vybavení od běhacích pásů až po eliptické trenažery. Vaše cvičení bude zábavnější, než kdykoliv jindy.

Vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Máme bohaté zkušenosti v oboru, tak se nestyďte se zeptat. Jsme tu pro Vás.

Sportovní výživa BODYFLEX Nutrition