Karolína Borkovcová

Ukážu Vám tu nejefektivnější cestu k dosažení Vašich cílů, ale odmakat si to musíte sami.

Karolína Borkovcová se k fitness dostala na střední škole, když chtěla vytvarovat své křivky. Vydala se do posilovny a najala si osobního trenéra. Cvičení se jí hned zalíbilo a její tělo se začalo rychle zpevňovat. Pochopila, že s odborným vedením dosahuje skvělých výsledků za polovinu času.

Posilování a zdravá strava se stali součástí jejího života. Tento obor začala studovat a poté získala certifikát osobního trenéra.

Jako osobní trenérka a výživový specialista je velmi oblíbená hlavně u žen. Však také byla jedna z těch, která nesportovala, měla špatné stravovací návyky a do fitness se styděla přijít.

Od roku 2009 se aktivně věnuje vrcholovému sportu a na svém kontě má mnoho mezinárodních zlatých medailí včetně mistryně světa a statutu profesionála IFBB PRO League.

  • Mistryně světa, Ms. Universe, IFBB PRO
  • Přes 9 let praxe
  • Trenérská licence II. třídy
  • Majitelka BODYFLEX Fitness
  • Majitelka BODYFLEX Nutrition
45 min. konzultace / trénink   800 Kč / 1 os. 1200 Kč / 2 os.
10 konzultací / tréninků 9 + 1 ZDARMA! 7200 Kč / 1 os. 10800 Kč / 2 os.
20 konzultací / tréninků 17 + 3 ZDARMA! 13600 Kč / 1 os. 20400 Kč / 2 os.
Individuální výživový plán Výživový plán, který Vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Bude Vám vypracován detailní rozpis jídel. Za Vás vypočítáme energetické hodnoty a zdarma Vám budou poskytnuty tabulky výživových hodnot. Dále získáte tipy jak se zbavit špatných jídelních návyků. Pravidelné kontroly jsou v ceně. 3000 Kč  
Individuální tréninkový plán Speciální cvičební plán sestavený přesně vašim potřebám. Detailní rozepsání jednotlivých tréninkových dní. Počet sérií, opakování, přestávky mezi sériemi. Frekvence a intenzita aerobních cvičení. Zahrnuje také protahovací a kompenzační cvičení. 2500 Kč