Karolína Borkovcová

Ukážu Vám tu nejefektivnější cestu k dosažení Vašich cílů, ale odmakat si to musíte sami.

Karolína Borkovcová se k fitness dostala na střední škole, když chtěla vytvarovat své křivky. Vydala se do posilovny a najala si osobního trenéra. Cvičení se jí hned zalíbilo a její tělo se začalo rychle zpevňovat. Pochopila, že s odborným vedením dosahuje skvělých výsledků za polovinu času.

Posilování a zdravá strava se stali součástí jejího života. Tento obor začala studovat a poté získala certifikát osobního trenéra.

Jako osobní trenérka a výživový specialista je velmi oblíbená hlavně u žen. Však také byla jedna z těch, která nesportovala, měla špatné stravovací návyky a do fitness se styděla přijít.

Od roku 2009 se aktivně věnuje vrcholovému sportu a na svém kontě má mnoho mezinárodních zlatých medailí včetně mistryně světa a statutu profesionála IFBB PRO League.

  • Mistryně světa, Ms. Universe, IFBB PRO
  • Přes 9 let praxe
  • Trenérská licence II. třídy
  • Majitelka BODYFLEX Fitness
  • Majitelka BODYFLEX Nutrition
1 konzultace / trénink 1000 Kč / 1 os.1500 Kč / 2 os.
10 konzultací / tréninků9 + 1 ZDARMA!9000 Kč / 1 os.13500 Kč / 2 os.
20 konzultací / tréninků17 + 3 ZDARMA!17000 Kč / 1 os.25500 Kč / 2 os.
Individuální výživový plánVýživový plán, který Vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Bude Vám vypracován detailní rozpis jídel. Za Vás vypočítáme energetické hodnoty. Dále získáte tipy jak se zbavit špatných jídelních návyků. Mírné úpravy jídelníčku jsou 30 dní v ceně.3000 Kč 
Individuální tréninkový plánSpeciální cvičební plán sestavený přesně vašim potřebám. Detailní rozepsání jednotlivých tréninkových dní. Počet sérií, opakování, přestávky mezi sériemi. Frekvence a intenzita aerobních cvičení.2500 Kč