Karolína Borkovcová

Ukážu Vám tu nejefektivnější cestu k dosažení Vašich cílů, ale odmakat si to musíte sami.

Karolína se ve světě fitness a cvičení pohybuje intenzivně od roku 2007. Trenérskou licenci má již od roku 2009. Její praxe a zkušenosti nyní dosahují 13ti let. Za tu dobu prošla od klasického cvičení v posilovně nebo jen s vlastním tělem ke zpevnění postavy postupně až do extrémnějších měřítek a zakotvila mnoho let u soutěžní kulturistiky.

Od roku 2009 se aktivně věnuje vrcholovému sportu a na svém kontě má mnoho mezinárodních zlatých medailí včetně mistryně světa a statutu profesionála IFBB PRO League.

Její znalosti se však netýkají pouze profesionálního sportu. Pomáhá ve větší míře klientům s bolestmi zad, po operacích, zvyšovat kondici, hubnout do plavek bez nabrání svalů nebo naopak zpevňování těla či nabírání svalové hmoty. Možností je mnoho. Trénuje muže i ženy a všechny věkové kategorie.

Ovšem pokud je zájem i o pomoc s přípravou na soutěže ať už kondiční nebo profesionální, můžete se na ní také obrátit.

Nenechte se zaskočit jejím vzhledem a postavou. Je třeba si uvědomit že to, jak vypadá váš trenér, není odrazem toho, jak budete vypadat vy. Vše je o nastavení cílů, vzájemné komunikaci a znalostech vašeho trenéra.

  • Mistryně světa, Ms. Universe, IFBB PRO
  • Přes 13 let praxe
  • Trenérská licence II. třídy
  • Majitelka BODYFLEX Fitness
  • Majitelka BODYFLEX Nutrition
1 konzultace / trénink 700 Kč / 1 os.1000 Kč / 2 os.
10 konzultací / tréninků9 + 1 ZDARMA!6300 Kč / 1 os.10000 Kč / 2 os.
20 konzultací / tréninků17 + 3 ZDARMA!11900 Kč / 1 os.17000 Kč / 2 os.
Individuální výživový plánVýživový plán, který Vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Bude Vám vypracován detailní rozpis jídel. Za Vás vypočítáme energetické hodnoty. Dále získáte tipy jak se zbavit špatných jídelních návyků. Mírné úpravy jídelníčku jsou 30 dní v ceně.3000 Kč
Individuální tréninkový plánSpeciální cvičební plán sestavený přesně vašim potřebám. Detailní rozepsání jednotlivých tréninkových dní. Počet sérií, opakování, přestávky mezi sériemi. Frekvence a intenzita aerobních cvičení.2500 Kč