Train like champion

BODYFLEX Fitness je nejprofesionálnější fitcentrum v Ústeckém kraji, které splňuje požadavky i těch nejnáročnějších a vyhovuje začátečníkům i zkušeným sportovcům.
Naše fitness je vybaveno stroji z USA (Life Fitness a Hammer Strenght), které jsou světovou špičkou. Nic lepšího už neexistuje.

Vaše cvičení dostane nový rozměr díky unikátní ergonomii a iso-laterálním pohybům, které tyto značky charakterizují. Více zde.

U nás najdete veškeré vybavení od běhacích pásů až po eliptické trenažery. Specialitou jsou dotykové obrazovky v kardio strojích. Vaše cvičení bude zábavnější, než kdykoliv jindy. Všechny kardio stroje disponují nejmodernějšími technologiemi tlumící nárazy při běhu a super tichým chodem. Více zde.

Naše fitness je vybaveno tak, aby jej mohli využívat začátečníci a profesionální sportovci.

Veškeré vybavení je snadno nastavitelné během několik momentů a zvládne jej používat i úplný začátečník. Více zde.

BODYFLEX Nutrition je česká značka doplňků výživy se zaměřením na kvalitu bez kompromisů. Naše produkty jsou určeny zejména těm, kteří to myslí opravdu vážně a za své peníze očekávají špičkovou kvalitu, stravitelnost i chuť. Více zde.

Naše fitcentrum

BODYFLEX Fitness je nejprofesionálnější fitcentrum v Ústeckém kraji, které splňuje požadavky i těch nejnáročnějších a vyhovuje začátečníkům i zkušeným sportovcům.

Všechny stroje značek Life Fitness a Hammer Strength jsou dovezené z USA a na trhu nenajdete kvalitnější vybavení. Vaše cvičení dostane nový rozměr díky unikátní ergonomii a iso-laterálním pohybům, které tyto značky charakterizují. Další vybavení od značky Stanmark.

Kardio zóna poskytuje veškeré vybavení od běhacích pásů až po eliptické trenažery. Specialitou kardio strojů jsou interaktivní dotykové obrazovky. Vaše cvičení bude zábavnější, než kdykoliv jindy.

Vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Máme bohaté zkušenosti v oboru, tak se nestyďte se zeptat. Jsme tu pro Vás.

Sportovní výživa BODYFLEX Nutrition
Osobní trenéři
Seznamte se s našim týmem

Karolína borkovcová

petra prokopenko

Petr Hýř

NAŠE

AKTUALITY

SPOUŠTÍME NOVÝ E-SHOP

od 1.12.2017 spouštíme nový E-Shop na adrese: https://www.bodyflexnutrition.cz/ Nyní pro vás máme rychlý, přehledný a moderní e-shop se super slevovým systémem atd 🙂 Chtěli bychom poděkovat všem svým fanouškům a zákazníkům za to, že nás podporujete a sledujete. Bez Vaší důvěry bychom se nikdy nedostali tam, kde jsme.