Milan Hošek

Zdravý pohybje základem pro zdravé tělo.

hosek11.milan@gmail.com

Se sportem jsem začínal už ve 4 letech, většinou se jednalo o kolektivní sporty, jako každý vesnický kluk jsem začínal fotbalem a v průběhu následujících let jsem se dostal přes florbal a tenis až k atletice. Po základní škole, mě záliba ke sportu zavedla na sportovní gymnázium v Jablonci nad Nisou, kde jsem začínal s atletikou. Během relativně krátké doby jsem se dostal do dorostenecké a následně juniorské reprezentace a získal titul mistra a několikrát vicemistra Čr v hodu diskem a ve vrhu koulí.

Atletiku, ostatně jako každý jiný vrcholový sport doprovázely někdy drobná a někdy vážnější zranění, v té době jsem se seznámil s fyzioterapií, tenkrát ještě v roli pacienta. Když už se mé úspěšné období chýlilo ke konci, rozhodl jsem se z lásky k pohybu a sportu studovat fyzioterapii na Univerzitě J. E. Purkyně. Po dokončení studia jsem se začal věnovat ostatním sportovcům a běžné populaci již v opačné roli.

Vášeň ke sportu, pohybu a k léčbě pohybového aparátu, mě přivedla k myšlence kombinovat fyzioterapii s trénováním. Mým cílem je v první řadě vést lidi k bezbolestnému pohybu nebo s pohybem bezpečně začít, ale i zdokonalovat zdatnější jedince, kteří již aktivně sportují.

 

1 konzultace / trénink 750 Kč
10 konzultací / tréninků 6 500 Kč
20 konzultací /
tréninků
12 000 Kč

Adéla Vraná

Milan Hošek