Bodyflex Fitness

Pro ženy

Disponujeme vším, co ženy potřebují k vytvarování postavy a celkové spokojenosti.

U nás najdete veškeré vybavení od běhacích pásů až po eliptické trenažery. Specialitou jsou dotykové obrazovky v kardio strojích. Vaše cvičení bude zábavnější, než kdykoliv jindy. Všechny kardio stroje disponují nejmodernějšími technologiemi tlumící nárazy při běhu a super tichým chodem.

K dispozici je množství posilovacích strojů na problémové partie (břicho, zadek, stehna).

Nechybí ani moderní tréninkové pomůcky, se kterými lze plnohodnotně procvičit celé tělo bez činek. Většina takových pomůcek splňuje požadavky na tzv. funkční trénink kladoucí důraz na správnou funkci celého pohybového oparátu.

TRX jsou závěsné popruhy, které se dají nastavit podle cviku a výšky cvičence. Pracujete s vlastní váhou těla a máte neomezené množství cviků. TRX je možné zapůjčit zdarma u obsluhy.

Kettlebell má z fyzikálního hlediska posunuté těžiště dále od místa úchopu, čímž mění veškeré pákové poměry při pohybu ve srovnání s činkami. Těžko se zážitky s cvičením popisují, ale jde opravdu o zvláštní pocit. Při cvičení je nutno používat ve velké míře i stabilizační svaly a dochází také k vítanému vylepšení pohybové koordinace.

FLOWIN® je moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska, který byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařu. Je to unikátní doplněk k Vašim fitness aktivitám. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla a speciální gripy, které kloužou po tréninkové podložce.

Fitness Centrum

Objednávky a dotazy

  • Jiří Borkovec:
    722 905 884

    Karolína Borkovcová:
    731 280 924