Bodyflex Fitness

Exkluzivní vybavení

Naše fitness je vybaveno stroji z USA (Life Fitness a Hammer Strenght), které jsou světovou špičkou. Nic lepšího už neexistuje.

Vaše cvičení dostane nový rozměr díky unikátní ergonomii a iso-laterálním pohybům, které tyto značky charakterizují.

Iso-laterální znamená, každou končetinou zvlášť. Takové cvičení zajistí rovnoměrné posílení obou stran těla, což sníží nebezpečí vytvoření svalových disbalancí. Lze také cvičit pouze jednou končetinou, nebo střídavě. Cvičení je tedy bezpečnější a rozmanitější, než na běžných strojích.

Kardio zóna od výrobce Life Fitness poskytuje veškeré vybavení od běhacích pásů až po eliptické trenažery. Specialitou jsou dotykové obrazovky v kardio strojích. Vaše cvičení bude zábavnější, než kdykoliv jindy. Všechny kardio stroje disponují nejmodernějšími technologiemi tlumící nárazy při běhu a super tichým chodem.

Nechybí ani moderní tréninkové pomůcky (TRX, Kettlebelly, Weight bag, Flowin, Aquahit), se kterými lze plnohodnotně procvičit celé tělo bez činek. Většina takových pomůcek splňuje požadavky na tzv. funkční trénink kladoucí důraz na správnou funkci celého pohybového aparátu.

 

Fitness Centrum

Objednávky a dotazy

  • Jiří Borkovec:
    722 905 884

    Karolína Borkovcová:
    731 280 924