Bodyflex Fitness

Milan Hanzlíček

 

Ahoj všem,
zdravím všechny Jirky a Káji fanoušky.
Jmenuji se Milan Hanzlíček a moje Kulturistická kariéra začala v roce 2015 v listopadu.

Tendence ke kulturistice jsem měl už dřív, ale všechno vyvrcholilo v listopadu, po velmi těžkém osobním období. Teď k 1. 7. 2016 to budou dva roky, co cvičím.

 

Jirku jsem oslovil těsně před koncem listopadu 2015 a po skvělé domluvě jsme se dohodli na spolupráci, která začala hned v listopadu. Cílem spolupráce bylo Mistrovství Česka ve Sportovní kulturistice juniorů do 70ti kg, kde se mi podařilo pod vedením Jirky Borkovce obsadit 7. místo z 18ti závodníku. Na 6. místo jsem ztrácel 5bodů myslím. Mrzí mě, že jsem si první závody nemohl zkusit
i finále, ale bohužel byla velká konkurence.

Na začátku naší spolupráce mi Jirka řekl, že pokud se máme dohodnout, tak chce, abych dodržoval přesně to, co mi řekne. Abych neudělal sebemenší věc podle svého rozmyšlení a bez konzultace s ním. Což jsem dodržel do puntíku a vyplatilo se to. Celou dobu se mi Jirka věnoval, jak jen mohl
a vždy se mi snažil vyjít vstříct, a vždy jsme se nějak dohodli. Pod Jirky vedením jsem za půl roku udělal velkej, ale sakra velkej kus práce. Jirka mi dal to, co jsem chtěl, i když k tomu připočtu to,
že mě zbavil bolesti zad a šlach.

S Jirkou rozhodně počítám spolupracovat dál, tak doufám, že se opět spolu na něčem dohodneme, protože mi přijde jako velmi rozumný a chytrý člověk, co se toho sportu a oblasti fitness týče.

 

I holkám můžu vzkázat. Nebojte se Káji, i když často vypadá jako morous, tak to tak není. Je to skvělá ženská se smyslem pro humor a s Jirkou tvoří dokonalou dvojku v tomto oboru.

 

Všem Jirky i Káji fanouškům můžu Jirku i Káju jen doporučit a kdo má alespoň malou tendenci k tomuto sportu a líbí se mu to, zkuste alespoň Jirku, či Káju oslovit a třeba si to vyzkoušet.

 

 

 

Objednávky a dotazy

  • Jiří Borkovec:
    722 905 884

    Karolína Borkovcová:
    731 280 924

Individuální péče

  • Každému klientovi poskytujeme maximální individuální péči.

Naši spokojení klienti

Příprava na soutěže v kulturistice

Kompletní příprava závodníků od A do Z na soutěže v kulturistice, fitness, atd. probíhá pod dohledem Jiřího Borkovce, popř. Karolíny Borkovcové.