Bodyflex Fitness

Petra Prokopenko

Po narození dcerky mi šla kila dolů, vypadala jsem jak nemocná.

Chtěla jsem nabrat, ale jen poctivé svaly, dala jsem se na posilování, bohužel bez výsledků, začala jsem přemýšlet nad profesionálním trenérem. A když píšu profesionálním, nemyslím člověka s certifikáty a kurzy, ale někoho kdo má za sebou mnohaletou praxi s nejlepšími výsledky!

 

Do toho jsem si začala pohrávat s myšlenkou zkusit soutěžit v bikini fitness (asi nudou na mateřské :-)).
Proto jsem se obrátila na Karolínu Borkovcovou (Káju).

Cvičím pod jejím vedením 4x v týdnu 6.měsícem a utvrzuji se, že to byla nejlepší volba.

 

Nejen, že jsem s výsledky spokojená nadmíru, ale musím poukázat na přístup, vše na co se zeptám mi jasně zodpoví, každý trénink je jiný, stále nové a účinné cviky, jídelníček, který má hlavu a patu, oceňuji domluvu při potřebě změny času tréninku, dále nabízený sortiment, ať jsou to suplementy, oblečení nebo doplňky, i zde se promítá profesionalita.

 

Vybavení stroji ve fitcentru je perfektní. Takže nejen pro tyto důvody jsem ochotna dojíždět z Ústí nad Labem, cvičení mě baví, sice se musím snažit, nikdo za mne nic neudělá, ale Kája s Jirkou jsou pro mne obrovskou motivací, je vidět, že to dělají srdcem a věnují tomu poctivých 100%, Bodyflex fitness mne prostě baví a jen tak nepřestane.

 

Jsem ráda, že mám to štěstí, že právě oni jsou pro mně "jen přes kopec". Doporučuji všem, zkuste to a uvidíte, že to pohltí i Vás pokud opravdu stojíte o změnu.

 

 

Objednávky a dotazy

  • Jiří Borkovec:
    722 905 884

    Karolína Borkovcová:
    731 280 924

Individuální péče

  • Každému klientovi poskytujeme maximální individuální péči.

Naši spokojení klienti

Příprava na soutěže v kulturistice

Kompletní příprava závodníků od A do Z na soutěže v kulturistice, fitness, atd. probíhá pod dohledem Jiřího Borkovce, popř. Karolíny Borkovcové.