Bodyflex Fitness

Lukáš Onderka

Má závodní kariéra začala v roce 2014, kdy jsem se poprvé odhodlal jít na prkna. Moje váha byla pouhých 77 kg a na mou výšku 179 cm to bylo opravdu málo.
 
Po soutěži jsem začal znovu objem, který trval jen půl roku a začal jsem jezdit do Bodyflexu, kde jsem se domluvil s Jirkou na spolupráci, protože jsem na druhých závodech chtěl opravdu zazářit a vím, že jeho
 
zkušenosti a trenérské vedení jsou k nezaplacení.
 
Začala tedy spolupráce, kde jsem měl na konci objemu 95 kg, tudíž o 10 kg více než objem před první soutěží.
 
Příprava s Jiříkem byla opravdu skvělá. Vedl mě a kontroloval po celou přípravu a opravdu skvěle se o mě staral co se týče stravy, tréninků a veškerých rad, které se týkají předsoutěžní přípravy. Po dlouhé 3 měsíční
 
přípravě byla forma opravdu skvělá a dovolím si říct, že zatím má životní (asi tak o 200% lepší než na prvních závodech). Konečná závodní váha byla 85 kg, takže jsem obsadil 3. místo v klasické kulturistice mužů
 
nad 179 cm.
 
Chtěl bych tímto Jiříkovi moc a moc poděkovat za skvěle odvedenou práci ! Vážím si ho jako sportovce a hlavně jako člověka, který umí druhému ukázat správný směr a podpořit v tom, čeho chce dokázat.
 
Určitě se budu těšit na další spolupráci, na další závody, které plánuji zhruba za 2 roky, kdy bych se určitě rád zase připravoval právě s ním.
 
Všem kteří chtějí uspět ve svých proměnnách ať závodních nebo jen ve svých osobních doporučuji spolupráci s Jiřím Borkovcem!
 
S ním jde i nemožné!

 

   

Objednávky a dotazy

  • Jiří Borkovec:
    722 905 884

    Karolína Borkovcová:
    731 280 924

Individuální péče

  • Každému klientovi poskytujeme maximální individuální péči.

Naši spokojení klienti

Příprava na soutěže v kulturistice

Kompletní příprava závodníků od A do Z na soutěže v kulturistice, fitness, atd. probíhá pod dohledem Jiřího Borkovce, popř. Karolíny Borkovcové.