Bodyflex Fitness

Zdeněk Razák

Zdravím všechny fanoušky a čtenáře webu bodyflexfitness.cz,

 

řekl jsem si, že se s Vámi také podělím o můj progres formy. Ne..oprava.. o NÁŠ progres formy.

Na mém zlepšení má největší zásluhu Jiří Borkovec..

S Jirkou jsem navázal spolupráci někdy koncem září 2014. 

1. října začala lehká, ale cílená příprava na jarní závody 2015. Jirka mi radil jak v tréninku, tak hlavně co se týká jídelníčku. Těch osm měsíců mé proměny jsem plnil jeho příkazy. A tak to má být! Pokud s někým spolupracujete a čekáte od něj, že Vám pomůže, musíte plnit jeho pokyny! vše na 100%... jinak vše ztrácí smysl..

Od začátku října jsem měl tzv. objemové, ale kvalitní období, které trvalo zhruba do začátku února. Musel jsem do sebe doslova cpát mnoho sacharidů, což byl v té době problém. Můj metabolismus nebyl rozjetý a měl jsem problém zadané množství jídla sníst.

Od 1. února začala lehčí dieta. Měl jsem už nastavené konstantní množství sacharidů a bílkovin. Zhruba od 20. února začala pravá, tvrdá, před-soutěžní dieta. Dojížděl jsem 90km za Jirkou každý týden, aby zkontroloval moji formu, můj jídelníček, který jsem si musel zapisovat a nadiktoval mi další pokyny a čísla na následující týden.

Na fotkách vlevo jsem vážil cca 83kg. Vpravo se moje váha pohybovala kolem 79kg. 

 

Takže lidi, opravdu to jde. Jste tak silní, jak silná je vaše mysl!!! Pokud si stanovíte cíl a tvrdě si za ním půjdete, dosáhnete nakonec vytyčeného výsledku. Pokud máte po boku trenéra, jako je Jirka Borkovec, Váš úspěch je zaručený!!

 

Zdeněk Razák a jeho proměna pod vedením Jiřího Borkovce:

 

Objednávky a dotazy

  • Jiří Borkovec:
    722 905 884

    Karolína Borkovcová:
    731 280 924

Individuální péče

  • Každému klientovi poskytujeme maximální individuální péči.

Naši spokojení klienti

Příprava na soutěže v kulturistice

Kompletní příprava závodníků od A do Z na soutěže v kulturistice, fitness, atd. probíhá pod dohledem Jiřího Borkovce, popř. Karolíny Borkovcové.