Bodyflex Fitness

Mgr. Libuše Šáchová

S přibývajícím věkem a tempem dnešní doby se podepsaly na mém těle neduhy, se kterými jsem se nechtěla spřátelit – bolesti zad od sedavého zaměstnání, ochablé svalstvo, uložené tuky v partiích, které mi neslušely. Vyzkoušela jsem snad všechny dostupné a „osvědčené“ diety i „zázračné“ tobolky na hubnutí a samozřejmě také sporty všeho druhu. Výsledek – vyhozené peníze.

Sáhla jsem proto k trendům doby - vyhledat osobního trenéra. Obrátila jsem proto díky výborným referencím na Jiřího Borkovce. Sestavil mi individuální vyživovací program s NUTNÝM pitným režimem a cvičební plán. Po 20-ti dnech přísného režimu, který jsem si sama v sobě nastavila, přišla krize a chtěla jsem s tím seknout, neboť jsem si připadala oteklá, bolavá a unavená. Pocit, že to nemá cenu, vše je marnost a přidávající se má pohodlnost, mě chtěly přemluvit, vzdát to. Jsem bojovník, který se jen tak nevzdává a mé rozhodnutí spojené s VŮLE cítit se dobře nakonec zvítězily. Po 3 měsících POCTIVÉHO DODRŽOVÁNÍ VŠECH RAD OD OSOBNÍHO TRENÉRA jsem začala vidět na svém těle to, co jsem vidět chtěla – svalovinu…svaly MHD (visící a klepající se) na pažích zmizely a tělo se začalo rýsovat tak, jak jsem si představovala. Jiří ve mně nastartoval ten nejlepší motor života - žít pohybem a zdravě. Jsou to už 4 roky, co jsem získala nejen radost ze svého těla ale i kamaráda, jehož radami se řídím dodnes. NAJDU SI ČAS JEN PRO SEBE – pro své tělo a o tom to celé je!!! CHTÍT A ZVÍTĚZIT. Přesto, Že jsem celý život sportovala, neznamená, že tělo dostává to, co má. Jinak jednou větou shrnuto: "No Pain - No Gain"

Objednávky a dotazy

  • Jiří Borkovec:
    722 905 884

    Karolína Borkovcová:
    731 280 924

Individuální péče

  • Každému klientovi poskytujeme maximální individuální péči.

Naši spokojení klienti

Příprava na soutěže v kulturistice

Kompletní příprava závodníků od A do Z na soutěže v kulturistice, fitness, atd. probíhá pod dohledem Jiřího Borkovce, popř. Karolíny Borkovcové.